نشر دریافت > خبرهای آموزشی > کارنامه‌ی‌ پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ چهارشنبه ۷ مهرماه منتشر می‌شود.

کارنامه‌ی‌ پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ چهارشنبه ۷ مهرماه منتشر می‌شود.

۵ مهر ۱۳۹۵

Published by

حسین توکلی، مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور: کارنامه‌ی‌ پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ چهارشنبه ۷ مهرماه منتشر می‌شود.

یگان خبر نشر دریافت: به گزارش مشرق، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، کارنامه‌ی آزمون سراسری برای پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون که ۳۹۸ هزار و ۸۳۲ نفر هستند و همچنین برای داوطلبانی که فرم انتخاب رشته را تکمیل کردند ولی در ردیف قبول شدگان قرار نگرفتند در روز چهارشنبه ۷ مهرماه منتشر می‌شود.

وی افزود: این کارنامه حاوی رتبه‌ی داوطلب در هر یک از کد‌رشته‌های انتخابی است و با توجه به نمره‌ی کل داوطلبان در همان کد‌رشته‌محل، نمره‌ی ‌آخرین نفر پذیرفته شده در هر یک از کد‌رشته‌محل‌های انتخابی نیز منتشر می‌شود.
با توجه به اینکه بررسی‌های فنی کاملی انجام و از صحت نتایج اطمینان کامل حاصل شده است داوطلبان اگر در زمینه‌ی انتخاب رشته و نمرات خود سؤال و یا تقاضایی دارند می‌توانند تا دوشنبه ۱۹ مهرماه سال ۹۵ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
داوطلبان از ارسال نامه‌ی پستی و مراجعه‌ی حضوری به سازمان سنجش خودداری کنند زیرا به این گونه تقاضاها و همچنین تقاضاهای پس از مهلت تعیین شده ترتیب اثر داده نمی‌شود.

دسته بندی شده در :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ دیدگاه