نشر دریافت > خبر هاي داغ داغ > طرح ایران من: ویژه‌ی ۵۵ درصدی کتاب‌های نشر دریافت برای کمک به اقتصاد خانواده‌ها پایان بهمن تمدید شد

طرح ایران من: ویژه‌ی ۵۵ درصدی کتاب‌های نشر دریافت برای کمک به اقتصاد خانواده‌ها پایان بهمن تمدید شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۶

Published by

تا پایان بهمن ۵۵ درصد تخفیف طرح «ایران من»

در فروشگاه اینترنتی نشر دریافت

کلیک کنید

پست پیشتاز رایگان: برای خریدهای بیش از ۳۰ هزار تومان

📣 به دلیلِ
✔استقبال بی‌نظیر شما عزیزان😍
✔ درخواست‌های متعدد از جانب دانش‌آموزان سراسر کشور 🇮🇷
✔ عدم موفقیت تعدادی از دوستان گرامی برای خرید کتاب از سایت دریافت 🛒
✔ و طبعا همراهی همیشگی ما با دانش‌آموزان توانمند و بااستعداد کشورمان ایران 🤝
✅طرح تخفیف ویژه ی «ایران من» تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

 

با درود فراوان به تمام دوستانمان در سراسر کشور

حدود ۱۰ سال است که با انتشار کتاب‌های آموزشی و کنکوری همراهتان بوده‌ایم. در این سال‌ها همواره سعی کرده‌ایم با خلاقیت و نوآوری‌هایی در زمینه آموزش، راه دشوار رسیدن به دانشگاه را برایتان آسان کنیم و با ارائه‌ی کتاب‌های گونا‌گون و ارزشمند، نیازهای آموزشی‌ شما را باکیفیتی در خور نام «دریافت» برآورده سازیم. برخی از کتاب‌هایمان به تیراژهای صدهزارتایی رسیدند و برخی به چاپ‌های شصتم و هفتادم. برخی کتاب‌هایمان بی‌تعارف بهترین‌های بازار نشر هستند و برخی از دید وزارت آموزش‌وپرورش معیاری شده‌اند برای کتاب‌های وزارتی. تمام این موفقیت‌ها را بعد از لطف خداوند و زحمات همکارانمان که به‌درستی «دبیران بزرگ کنکور» هستند، مدیون دانش‌آموزان باهوش، تلاشگر و تیزبین کشورمان هستیم که با هوشمندی و دقت، سره را از ناسره و طلا را از مس تشخیص می‌دهند. از این جهت خداوند را سپاسگزاریم و قدردان شما عزیزان اهل دریافت.

در این مدت هدف اصلی ما این بوده است که تنها به ارائه‌ی محتوای خوب آموزشی مشغول باشیم و ضمن پایبندی به اصول‌ اخلاقیمان، از جهت‌گیری‌های بی‌مورد و غیرضروری بپرهیزیم و با رعایت استانداردهای علمی، کتاب‌های جامعی در دروس گوناگون، برای آمادگی کامل شما در جهت قبولی در دانشگاه و رشته‌ی مورد نظرتان، چاپ و منتشر کنیم.

انتشارات دریافت با مدیریت دکتر هامون سبطی، همواره در بزنگاه‌های مهم اجتماعی در کنار دانش‌آموزان بوده‌است. سابقه‌ی فعالیت‌های ما در موضوعاتی مانند «آزادکردن سؤالات خارج از کشور» ، «برچیدن تاثیر قطعی معدل در کنکور»، پیگیری‌های مستمر و شبانه‌روزی ما از نمایندگان مجلس و مسئولان آموزش و پرورش در موضوع «عدالت آموزشی»، پیگیری جدی مسئله‌ی «سلامت آموزشی»و تلاش برای قطع دست مفسدان آموزشی از صداوسیما، افشاگری‌ گسترده در مطبوعات علیه کلاهبرداران و شیادانی که به «هرزآموزی» مشغولند، پیگیری برگزاری دو کنکور مجزا در سال ۹۸ و ۹۹ برای نظام قدیم و نظام جدید، و… همگی گواه اهمیتی است که ما برای رسالت خود قائلیم و همانا آن چیزی نیست جز «ارتقا و بهبود وضعیت فرهنگی و آموزشی کشور».

انتشارات دریافت اکنون بار دیگر خود را در یکی از این بزنگاه‌های مهم می‌بیند. بر کسی پوشیده نیست که بخش بزرگی از مردم ایران در شرایط نامناسب اقتصادی به سر می‌برند. دلایل این موضوع، هرچه که باشد (از تحریم‌های کمرشکن گرفته تا سوءمدیریت‌ها و حیف‌ومیل‌ها و اختلاس‌ها و غیره) چیزی از بار مسئولیت یکایک ما نمی‌کاهد. ما همگی در کشتی پرماجرایی به نام «ایران» نشسته‌ایم و همگی در برابر سختی‌های زندگی یکدیگر مسئولیم. ما عمیقاً بر این ‌باوریم که همگی، اعضای یک پیکر هستیم و اگر روزگار عضوی از اعضای این پیکر را به دردآورد، عضوهای دیگر، بی‌قرار و ناآرام خواهندشد. و این بار به جای آن که چشم به دست مسئولان بدوزیم، خود پا به میدان عمل گذاشته‌ایم تا بلکه اندکی از زخم‌های مردمان نیازمند کشورمان را التیام ببخشیم. انتشارات دریافت با همراهی انتشارات علمی فار و نشر بُرد، تصمیم گرفته‌است با توجه به شرایط سخت زندگی گروه بزرگی از مردم‌ شرافتمند کشورمان، به یاری آنها بشتابد و با درنظر گرفتن تخفیف ویژه برای کتاب‌هایش، تمامی کتابهای منتشر شده و در حال انتشار این دو مجموعه را، در قالب طرح فروش ویژه‌ی “ایران من” به دانش‌آموزان سراسر ایران ارائه نماید.

زمستانی که در آن به‌سر می‌بریم، برای مردم کشورمان مملو از اتفاق‌های تأسف‌بار بود و ما نیز مانند شما عزیزان در غم و اندوه به سر بردیم. از زلزله‌های استان کرمانشاه و کرمان گرفته تا کارخانه‌هایی که قادر به پرداخت حقوق کارگران خود نیستند و … هر کدام به نوعی شرایط تحصیل را برای دانش‌آموزان میهنمان ایران دشوار کرده‌است. بسیاری از دانش‌آموزان و نیز خانواده‌هایشان در نگرانی به سر می‌برند از آینده‌ای که نمی‌دانند چه خواهد شد. ما دریافته‌ایم برای طیف بالایی از مردم، حضور در کلاس‌های کنکور یا آموزش‌های گران قیمت در مدارس غیر‌دولتی و بهره‌بردن از استادانی که اعتبار آموزش کشور به شمار می‌آیند، دشوار شده است. نشر دریافت با همراهی انتشارات علمی فار و نشر بُرد، با درنظر گرفتن این مهم و در راستای همدلی و همیاری با دانش‌آموزان عزیزی که در تمام این سال‌ها به آن‌ها متعهد و خدمت‌رسانشان بوده است، تصمیم دارد در طرح “فروش ویژه ی ایران من” تمامی کتاب‌های منتشر شده و در حال چاپ این سه مجموعه را با ۵۵ درصد تخفیف ویژه ارائه کند.

این کاریست که از دست و توان ما برمی‌آید و امیدواریم اندکی بر دردهای اقتصادی شما مرهمی باشیم. ما این را رسالت خود می‌دانیم که در راه رسیدن به موفقیت‌های بزرگ، یار و همراه‌ دانش‌آموزان ایران‌زمین باشیم. این همراهی گاهی با تألیف و تهیه کتاب‌های ارزشمند رخ می‌دهد و گاهی با در نظر گرفتن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم. به یاد داشته باشید هدف ما این است که در تمام خانه‌های ایران، در هر شهر و هر منطقه‌ای، کتاب‌های ما به‌عنوان همراه همیشگی، شما را به درجه‌ای از آمادگی برساند که کنکور سراسری، از بهترین و آسان‌ترین امتحان‌های زندگیتان شود. بی‌شک تمام سعیِمان را خواهیم کرد تا به عنوانِ دردسترس‌ترین معلم، در اسرع وقت در دستان شما جای بگیریم، تا همه‌ی شما عزیزان، بدون توجه به مشکلات موجود در اطرافتان و بدون نگرانی از محدودیت‌های مالی و اقتصادی، با اطمینان به دریافتتان، بتوانید آمادگی لازم برای هر امتحانی در زندگیتان را به‌دست آورید.
با احترام
نشر دریافت

از ۳ تا ۱۷ بهمن به مدت دوهفته

در فروشگاه اینترنتی نشر دریافت

کلیک کنید

پست پیشتاز رایگان: برای خریدهای بیش از ۳۰ هزار تومان

دسته بندی شده در :

برچسب ها: , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ دیدگاه