ما، ارتباط، قوانین


درباره‌ی ما:

نشر دریافت، مدیرمسئول: دکتر هامون سبطی

سایت اینترنتی نشر دریافت: فعالیت فرهنگی و آموزشی، حول آموزش، مشاوره تحصیلی رایگان و کنکور.

فروشگاه سایت اینترنتی نشر دریافت (دارای نماد اعتماد الکترونیک): فروش کتاب‌

صاحب دامنه‌ی daryaftpub.com : دکتر  هامون سبطی

ارتباط با ما:

تلفن های دفتر نشر:

۸۸۳۹۱۳۷۴ – ۰۲۱

۸۸۳۹۱۷۸۵ – ۰۲۱

۶۶۴۹۲۱۸۹ – ۰۲۱

 

پست الکترونیکی:
daryaftpub@gmail.com

 

صندوق پستی:

۸۸۴۴ – ۱۴۱۵۵

نشانی دفتر مرکزی:

تهران، میدان فاطمی، روبروی وزارت کشور – خیابان دوم – کوچه هومان – پلاک ۴

کد پستی: ۱۴۱۵۷۸۳۷۶۱

.

تلگرام و اینستاگرام: daryaftpub

توجه: در دفتر مرکزی، فروش نداریم! برای خرید کتاب به فروشگاه اینترنتی سایت یا کتاب‌فروشی‌ها و یا مراکز پخش(کلیک کنید) مراجعه کنید.

 

توجه: برای پرسیدن سؤالات آموزشی، مشاوره‌ای، بیان دیدگاه‌ها، پیشنهاد هم‌کاری و … بهترین و سریعترین راه ارتباط با مدیر مسئول، مؤلفان و مشاوران انتشارات، استفاده از همین سایت است.

پرسش و دیدگاه شما

.

ثبت شکایات

.

قوانین و مقررات:

  • حقوق معنوی (که در پایین صفحه‌ى نخست آمده) : نقل مطالب سایت نشر دریافت درصورت ذکر نام این انتشارات به شکل مشخص و آشکار مانعی ندارد؛ در غیر این صورت تخلفات در واحد حقوقی نشر دریافت مورد پیگرد قانونی قرارخواهد گرفت.

۱- برای خرید اینترنتی نیازی به ثبت نام در سایت ندارید ولی پیشنهاد می‌کنیم برای ثبت سابقه‌ی خریدتان و ویرایش اطلاعاتتان و پیگیری راحت‌تر و خریدهای بعدی آسانتر بدون نیاز به پر کردن فرمْ در سایت ثبت نام کنید.

۲- تخفیف‌های استانی (همزمان با نمایشگاه کتاب استانی)  فقط برای استان اعلام شده می‌باشد و درصورتیکه بقیه‌ی استان‌ها از آن استفاده کنند تخفیفی لحاظ نخواهد شد.

۳- برای گذاشتن دیدگاه زیر نوشته های سایت باید در سایت عضو شوید و پیامتان پس از بررسی نمایش داده خواهد شد.

۴- به پرسش‌هایی که در قسمت دیدگاه‌ها گذاشته می‌شود پاسخ داده نخواهد شد و پرسش‌ها باید حتماَ در فرم ارسال پرسش در بخش مشاوره پرسیده شود و موضوع پرسش از بین موارد موجود انتخاب شود و ایمیل نیز وارد شود تا پاسخش به ایمیلتان فرستاده شود. (پرسش و پاسخ‌های برگزیدهْ در بخش پرسش و پاسخ در قسمت مشاوره‌ی سایت قرار خواهد گرفت.